| Alyna_8280 a întrebat:

As avea si eu inca o intrebare...as dori sa`mi fac niste suvite dar nu stiu ce culoare sa aleg intre mov inchis si roz inchis? mentionez ca am parul saten deschis
Mersi pentru >parere:X:*big grin

Răspuns Câştigător
| kiss1 a răspuns:

Salut, eu zic sa optezi pentru un mov mai inchis, deoarece te-ar prinde foarte bine culoarea, am o prietena care la fel sia facut suvite mov inchis si care avea parul saten deschis, tuturor lea cam placut de ea.Ai grija, tot ce trebuie sa faci mai departe este sa stii cum sa le pastrezi culoarea si aspectul natural.
Sper ca tiam putut fi de ajutor.
Sa ai un par frumos, papuso!

3 răspunsuri:
| Jolie_6609 a răspuns:

Cu siguranta roz-ul se va vedea mult mai frumos pe parul tau happy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu siguranță cea mai potrivită culoare ar fi căcăniu închis. Baftă!

| Irina07 a răspuns:

La fel am parul saten deschis am incercat cu roz inchis tuturor prietenilor le-a placut la fel si mie... incearca happy