| Wowhow a întrebat:

am si eu o intrebare : ce culoare de suvite se potriveste cel mai bine cu parul saten deschis? as vrea sa-mi fac cateva suvite cu samponul nuantator si nu stiu ce culoare.mersi! happy

Răspuns Câştigător
| sallysirop a răspuns:

Depinde, trebuie sa ai si suvite blonde pentru ca altfel nu iese doar cu nuantatorul. Ca o idee s-ar vedea dragut cu mai multe culori gen: roz, mov, verde, albastru. tongue

18 răspunsuri:
| Sapphire a răspuns:

Suvite blonde.

| Petronela a răspuns:

Niste suvite blonde

| RoooneyThePuf a răspuns:

Blond, brunete, roz,laughing, mov, portocalii
pa, pabig grin

| greenish a răspuns:

Eu una cred ca se potrivesc cu un blond sau daca vrei ceva mai diferit, cu un roz sau un albastru deschis happy

| greenish a răspuns:

@ Zambet. De ce ai dat celorlalte raspunsuri stupid? Ce ti se pare asa de stupid la raspunsurile noastre? Crezi ca numai raspunsul tau este cel mai bun? Sau crezi ca va influenta acordarea funditei?

| Miha a răspuns:

Orice culoaretongue brunet, roscat, blondwinking
daca vrei sa fie ceva special de ce nu incerci un saten foarte inchis care bate spre brunet? ar arata binewinking
pace:]

| Zambet a răspuns:

Roscat la varfuriwinking

| Zambet a răspuns:

Ti-ar sta super

| Zambet a răspuns:

Iti zic eu sigur.si eu mi-am facut vara trecuta happy

| allyson a răspuns:

Blondewinking

| BiaJ a răspuns:

Poi eu am avut: roz, verde, mov si albastru...si sincer cu toate mi-au stat binebig grin

| neynya_4078 a răspuns:

Niste suvite blonde

Suvite blonde
si eu am parul tot asa si mi-am facut suvite si imi place mult cum imi sta

| -'anonimaA'-anti-fundita- a răspuns:

Si eu am parul saten deschis si mi-am facut mov.eu zic ca mi-a iesit cevawinkingbaftawave

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmmm.verde?
eu una verde mi-as facewinking