| Wowhow a întrebat:

am si eu o intrebare : ce culoare de suvite se potriveste cel mai bine cu parul saten deschis? as vrea sa-mi fac cateva suvite cu samponul nuantator si nu stiu ce culoare.mersi! happy happy

Răspuns Câştigător
| AlinaMarianaIipc a răspuns:

Pai pe saten deschis fa-ti negre rosii aprins! Sau daca ma gandesc fa-ti nu stiu turcoaz, mov, verzi fosfor, culori indraznete ca de aia suntem tineri sa ne traim viata! Dupa parerea mea nu-ti face culori clasice fi mai originala si joacate cu parul ca doar nu o sa dureze 6 ani tot 4-5 saptamani cu nuantator! Starneste putina originalitate ca doar suntem in secolul 21! Te pup si bafta cu noul look

5 răspunsuri:
| Bianca_3626 a răspuns:

Brunet se vede cel mai binehappysi eu am saten deschis cu suvite brunete.Se vede exceptional de frumos. Te asigur ca o sa faci senzatielaughing

| anaid a răspuns:

Blondhappy
mi-am facut eu la agapa si au iesit chiar super... daca vrei contacteaza`ma pe privat si iti dau id`ul meu sa vezi pozehappy

| Allegria a răspuns:

Depinde de ochi, de culoarea tenului thinking

| JeTeLove a răspuns:

Incearca un rosu inchis happy

| Wowhow explică:

am ochii caprui si tenul normal spre alb