| Alineea a întrebat:

As avea si eu o intrebare.Am auzit de la cineva ca apa oxigenata ar fi buna pentru cearcane.este posibil sa ti se albeasca zonele din jurul ochilor? pe sticla de apa oxigenata cumparata din farmacie scrie ca este folosita pentru deschiderea parului, a pielii.

Răspuns Câştigător
| princess a răspuns:

raised eyebrows pai nu te mai lua dupa ce ai auzit asta in cazul in care vrei sa ramai sanatoasalaughing) ce daca ai cearcane oricine are.eu in locul tau nu m-as risca mai ales ca este vorba de fata daca ti se intampla ceva nu ai cum sa ascunzi asta.mai bine foloseste un produs cosmetic care este pentru asa ceva, iti recomand un stick anticearcane(yves rocher).cu asta sigur iti merge bine.successs

3 răspunsuri:
| JustMe5930 a răspuns:

Pe toate produsele de ingrijire spune clar ca trebuie evitat contactul cu ochii, si u vrei sa iti pui apa oxigenata pe ei? Mai bine incerca cu castraveti...Sau por si simplu investeste intr-un anticearcan bun.Nu iti rezolva problema, dar e mai bine decat sa iti strici ochii.

Răspuns utilizator avertizat
| Alineea explică:

Da,am inteles, dar totusi am zis sa intreb si eu.ma gandesc ca daca pe sticla de apa oxigenata scrie asta.o fi cu un scop, parerea mea.in fine, multumesc pentru sfaturi.o sa ma pazesc.