| BlondaBă a întrebat:

As avea si eu o intrebare si anume : Eu imi doresc foarte mult lentile colorate fara dioptrii ( vad foarte bine :)) ) http://lentile-contact-colorate.ro/....../index.php acesta este site-ul... 1. Ar trebui sa consult mai intai un oftalmolog? 2. Sunt periculoase pentru ochi? ( eu o sa am mare grija la igiena, nici nu se pune problema ) :-* si daca s-ar putea nu vreau copy - paste de pe net :-*

Va multumescc! :)

Răspuns Câştigător
| BeautyOfWeb a răspuns:

Nu spune nimeni ca daca vrei sa iti cumperi trebuie sa mergi la doctor numaidecat, dar cand vei purta lentilele nu o sa vezi prea bine la distanta, o sa vezi in ceata, asta doar cand ai lentilele, dupa ce le dai jos vezi bine, seara se pun intr-o solutie :*

1 răspuns:
| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Din cate am auzit nu e asa bine sa porti lentile colorate deoarece iti pot strica vederea.Pa,pa