| anonim_4396 a întrebat:

As dori opinile dumneavoastra cu privire la masurile corporale,, 81-62-71, coapse, talie si bust, va rog imperios, va multumesc cordial!

6 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Ideale sunt 90.60.90...zic ideale...se spune ca circumferinta la bust trebuie sa fie egala cu cea de la solduri...eu zic sa nu-ti faci probleme... tu ai masurile acestea la ce varsta si inaltime...la simplele masuri date nu stiu de sa-ti spun...

auran
| auran a răspuns:

Esti o "clepsidra" draguta...stai linistita cine stie sa aprecieze aceste forme o va face...

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am inaltimea de 1.60,greutatea de 36 de kg si varsta de 14 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am inaltimea de 1.60,greutatea de 36 de kg si varsta de 14 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai intai scrie si ce varsta ai pentru ca masurile acelea ideale 90=60=90 sunt pentru o femeie adulta. corpul femeii este pe deplin dezvoltat dupa varsta de 20 ai.sincer,nu prea ai fund.