| ruzycciocolata a întrebat:

As dori sa imi fac un blog de beauty,dar cum as putea face sa fie citit? Si inca un lucru giveaway-ul este un cadou gratis?, dar esti obligata sa faci si tu dupa aia un giveaway cu altceva? As mai avea multe intrebari dar nu le pot scrie pe toate deci cine are beauty blog si imi poate raspunde la intrebari?

4 răspunsuri:
| rutanklan a răspuns:

Ai da ***. blog de biutibine ca nu ai zis. loc pentru fufe. This is freakin pathetic you got -1000 skills man.

| crissa20 a răspuns:

Pai depinde ce scrii acolo, eu de exemplu ajung pe bloguri cand vreau sa-mi cumpar un produs nou de beauty sau cand achizitionez unul nou si vreau sa aflu pareri( deci nu a ce sa faci sa fie citit in afara de a scrie de cat mai multe produse) o prietena de-a mea avea un astfel de blog si cum isi cumpara ceva nou si il folosea cateva zile( saptamani, luni) in functie de produs scria despre el( avea grija sa vina cu ceva nou cam de 4 ori pe saptamana) si avea destul de multi cititori:* bafta:*

Răspuns utilizator avertizat
| kaloma a răspuns:

Giveaway inseamna sa dai un lucru (pe care nu il mai porti sau nou) cadou. nu presupune nicio revansa.ca sa fie citit, blogul tau trebuie sa fie promovat.