| dana_8023 a întrebat:

As dori sa stiu daca sunt magazine in brasov de unde as putea sa achizitionez extensii clips on, fetele care poarta asa ceva de unde le-ati achizitionat?

multumesc

2 răspunsuri:
| BeatriceMocanu a răspuns:

Buna . Acum 1 luna m-am tuns pana la umar si e foarte scurt pentru mine ,as vrea sa-mi pun extensii cu clips dar nu am parul tot de o culoare ,am suvite .Ce culoare ar trebui sa-mi iau extensiile sau ce as putea face sa nu se cunoasca foarte tare,dar fara sa ma vopsesc ?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://estensii-perfecte.ro sunt de foarte buna calitate;) livrarile se fac in maxim 124 de ore de la comandare in toat tara...gasesti acolo mai multe detalii;)