| fluturascolorat a întrebat:

as vrea sa stiu de la fetele care au folosit sau inca mai folosesc extensii de par dupa situl asta:http://www.extensii-perfecte.ro ce parere au despre extensii.Eu am 15 ani si sincer am parul pana la umar asa ca nu e chiar asa de lung. As vrea sa iau de 50 cm. Sunt de incredere? Si macar sunt de calitate. As dori mai multe detalii de la fetele care le-au folosit. aaa apropo :) vreau cu clips sa imi iau.mersi si astept un raspuns. Si da stiu ca am mai pus intrecarea asta odata. Dar acum am reformulat-o.

Răspuns Câştigător
| Ana_1308 a răspuns:

Sunt foarte bune.happy fundita"?

1 răspuns:
| den a răspuns:

laughing...eu am comandat si nu sunt din par natural, asa ca le-am returnat. deci nu iti recomand.