| scumpik a întrebat:

As putea sa tr un mms de pe calc p un telef? nu stiu daca intelegeti de ex eu nu pot de pe telef sa tr mms insa as vrea sa tr o poza pe un telefon dupa pc. daca as putea cum? astept cat mai repede rasp

Răspuns Câştigător
| mariannm a răspuns:

Ai putea sa trimiti numai daca ai ai si net pe telefon asa nu poti trimite mms

4 răspunsuri:
| Black a răspuns:

Pai in primul rand... e imposibil sa trimiti mms de pe pc straight face
in al 2-lea rand, ca sa poti folosi mms (doar pe telefon), trebuie sa il activezi inainte... sa suni la un numar. depinde de retea.
in al 3-lea rand, ar trebui sa ai de la telefon un cablu de date happy
cu care sa conectezi telefonul la pc
sau daca ai internet pe telefon o poti uploada pe un site si sa o salvezi de pe net din telefon
sau gasesti la magazin bluetooth pentru usb... si trimiti cu el...
Si in ultimul rand... incearca sa scrii corect happy
M-a durut capul cand am citit ce ai scris laughing
Fara suparare... dar daca scrii mai frumos si mai corect primesti mai mult ajutor si cu mai multa placere xD
Succes!

| georgiana a răspuns:

Pentru a transfera o poza de pe calculator pe telefon iti trebuie cablu de date, apoi modifici poza pentru a putea fi vizualizata pe telefon.Prin mms nu stiu daca merge, doar sa iti trimita cineva de pe alt telefon prin bluethoot sau infrarosu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau sa trimi din calculator o melodie cu andra prin inflarosu pe telefon dar nu stiu cum