| Pingu15 a întrebat:

Stiu ca la poza de profil din telefon a unei persoane se pune o poza cu ea, dar exista si anumite imagini amuzante pe care as putea sa le pun? Nu as vrea sa fie persoana respectiva pentru ca asta ar fi ceva normal poate exista niste smiley-uri ceva mai amuzante. Sper ca intelegeti ce vreau sa spun.

3 răspunsuri:
| Reea6 a răspuns:

Poti pune ce poze vrei nu conteaza, ti-l poti personaliza dupa bunul plac

| Pingu15 explică (pentru Reea6):

Ma gandeam ca exista ceva special mai funny...

| Reea6 a răspuns (pentru Pingu15):

Poti cauta in magazinul de aplicatii din telefon..sau pe internet sigur vei gasi