| marutz a întrebat:

As vrea pentru vara sa imi fac ceva la par...cu mov... Ceva gen deasupra negru si sub mov...As dori sa fie destul de intensa culoarea... Ce produse pot folosi? Mentionez ca sunt bruneta.

Răspuns Câştigător
mlm
| mlm a răspuns:

Mergi la un salon, acolo sint profesionisti, iti vor face ceva de calitate, daca tu nu ai experienta necesara, cum vei sti sa te faci?

4 răspunsuri:
| Irina a răspuns:

Cel mai bine iti cauti o coafeza priceputa si te lasi pe mana ei.

| ioanaa a răspuns:

Mai intai trebuie sa te decolorezi, apoi sa te vopsesti. Si vopseaua pe care eu ti-o recomand, e cea de la Palette. E foarte buna, acum cateva zile o colega si-a facut suvite mov, si e un mov intens dar placut. Bafta.