| cristinuca05 a întrebat:

sunt bruneta dar culoarea mea naturala e saten.si as dori sa revin la culoarea mea sau cel putin aproape de culoarea mea dar nu as vrea sa imi fac decapaj sau sa il decolorez la coafor pentru ca se strica tare.
intrebarea mea este... daca folosesc o vopsea saten deschis peste parul meu brunet ar fi vreo sansa sa se mai deschida macar putin? prinde culoarea pe negru? multumesc

4 răspunsuri:
| CurcubeulColorat a răspuns:

Mai bine, inainte decoloreaza-l si apoi vopseste-l.Dar nu-l decolora cu tot felul de solutii.Eu zis ca folosesti ceva natural cum ar fi infuziile de musetel, gelbenele.Te dai cu ele pe par inainte sa a face baie pe cap.

| Corynutza_7691 a răspuns:

Mai bine ti l-ai decolora la coafor apoi ti l-ai vopsi saten (tot la coafor.

| Marina_Daniliuc_1984 a răspuns:

Pentru decolorarea parului incerca COLOR OFF- este un produs profesional rusesc ce decoloreaza parul fara sa il arda, il poti comanda la nr 0754921669:
https://www.facebook.com/ColorOffDeLaEstelProfessional

| GeorgiV a răspuns:

Bună! Mă întreb un lucru- chiar ții atât de tare să-ți schimbi culoarea în prezentul apropiat? Nu ar fi mai simplu dacă ai lăsa părul să-ți crească, te-ai tunde și apoi te-ai vopsi?
Spun și eu... Baftă, oricum!happy
O seară faină!