| Anonim12t a întrebat:

As vrea sa achizitionez ulei de ricin deoarece am auzit ca ajuta la cresterea bărbii,as vrea sa stiu ce parere aveti despre acest produs si daca mi-l recomandati si as vrea un produs anume cu link daca se poate, dau funda!

Răspuns Câştigător
| SofiaTeodorescu a răspuns:

E foarte bun si prietenul meu a folosit si nu i-au aparut cosuri.Si eu il folosesc pentru par care creste foarte repede.

2 răspunsuri:
| Tuca10 a răspuns:

Da, este un produs foarte bun pentru barba, il poti folosi daca ai găuri în barbă

| k4v3spy a răspuns:

Să nu îți dai cu ulei de ricin pe față, deoarece te vei umple de coșuri.
Mai bine cauți o cremă/loțiune pe bază de minoxidil și glicerina, rezultatele se vor vedea după o câteva săptămâni de folosire, găsești cam pe la orice farmacie așa ceva.