| CristinaGirl9 a întrebat:

As vrea sa am parul ca a lui Elizabeth Gutierez...cum as putea sa-l am asa? happy

4 răspunsuri:
| JnY a răspuns:

Nu mai bine fi originala si lasa-ti parul asa cum iti sta mai bine tie si nu ei?

| blackrain a răspuns:

Sa te speli in fiecare zi pe cap, sa te dai cu spuma extra volum si ondulator sau bigudiuri. asta bineinteles daca ai parul lung si brunet, iar daca il ai si des, mai bine big grin

| CristinaGirl9 explică (pentru blackrain):

Chiar am parul brunet...dar nu la fel de lung ca al ei. big grin

| JoeTPU a răspuns:

Cu placa sau cu ondulator(ori acasa ori la coafor)
(ador parul ei:X)
PwP:*