| sweetela a întrebat:

As vrea sa imi comand de pe net o jacheta de primava(nici prea roasa nici prea subțire) si nu sunt (mai degrabă nu stiu eu sa caut) jachete mai de vârsta mea de 16 ani. Imi puteti da un site de unde sa comand si sa nu fie nici prea costisitor?

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cel mai bine mergi in magazine si vezi oferta, daca nu stii ce sa cauti te ajută una din fetele care vind, cumpărind haine pe net poti lua țeapă deoarece nu stii exact ce cauti nu o poti proba, dar in magazin ei au cabină de probă, si daca nu i ti place modelul sau i ti este prea mare sau prea mică poti alege alta sau nu o cumperi, te orientezi spre alt magazin care bineinteles are reduceri. Dar daca o cumperi de pe net gen olx, vinzatorul vine cu marfa daca tie i ti este mică sau nu i ti place modelul, l ai deranjat degeaba pe om sa nu cumperi nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acesta e un site cu haine la un pret convenabil nici mare nici mic, are o gama variata de haine si poti alege pana si culoarea pe care ti-o doresti
https://www.bonprixro.eu/? refid=sem_brand&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=HURRA_brand
Bafta si sper ca te-am ajutat
Papa

| CerealeDeDimineață a răspuns:

Poți intra pe Fashion Days