| cinevaiubestepealtcineva a întrebat:

As vrea sa imi comand niste extensii pe netfara acordul parintilor se poate? big grin

Răspuns Câştigător
| KeepCalm a răspuns:

Si daca nu s`ar putea oh go on O pui pe bunica sa semneze pentru marirea pensieihee hee

3 răspunsuri:
| Denisa a răspuns:

Normal ca se poate numai ai grija sa fie un site de incredere sa nu iti tragi teapa. Cauta forumuri pe google cu extensii si vezi ce siteuri iti recomanda fetele. Te pup:*

| Casandra a răspuns:

Da... daca ai bani sa le platesti

| micichina a răspuns:

Normal, nu ai nevoie de acordul parintilor pentru niste extensii banale... ei nici nu ar avea de ce sa se supere, e doar niste parhee hee