| sexygirl2013 a întrebat:

Buna fetelor! As vrea si eu sa imi comand extensii dupa net. Imi poate spune cineva daca a comandat extensii pe clips dupa urmatoarele site-uri si cum vi s-au parut ( fabrica-de-extensii.ro, divinehair.ro, extensiidepar.com) Am mai comandat dupa topstyle si au fost groaznice. Astept raspunsul vostru!

3 răspunsuri:
| SunnyDay88 a răspuns:

Sexygirl bine ca stii sa-ti pui extensii, dar oleaca de romana nu vrei sa inveti? "dupa" nu e egal cu "de pe", or fi aceleasi consoane dar vocalele schimba tot sensul.

legat de intrebarea ta, cel mai bine e sa mergi tu in magazine sa iti iei. gasesti destule prin Bucuresti.

| sexygirl2013 explică (pentru SunnyDay88):

Wow scumpa mea iti multumesc pentru raspunsul minunat! dupa dupa dupa! scriu cum vreau! esti asa o scumpete de fata! ti-ai dori tu sa ai scoala mea iubire :*

| SunnyDay88 a răspuns (pentru sexygirl2013):

Nu, n-as vrea, crede-ma! si nu folosi apelative precum "iubire" pentru ca nu ne cunoastem si e patetic sa faci asa.