| Madalina_4750 a întrebat:

M-am hotarat sa incerc rujul Color Sensational de la Maybelline, a folosit cineva... daca da de unde l-ati cumparat si la ce pret. Astept pareri!

Răspuns Câştigător
| MissCamelia a răspuns:

Eu am nuanta sweet pink si-mi place mult. Nu rezista in timp, dar culoarea e foarte frumoasa. Am dat 23 ron de la hondos center.pentru mai multe noutati si review-uri despre produse cosmetice, machiaj si ingrijire, intra pe http://camelcutza.blogspot.com/

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte frumos din partea ta

| rodik a răspuns:

Http://www.kaboo.ro/......-de-buze/. Sau din orice mall daca e reprezentanta dar e putin mai scump. Mie imi place ca nu se sterge repede, are miros placut si nu usuca buzele.