| Marya_7001 a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un nou fond de ten, dar nu stiu ce sa incerc. As vrea sa acopere perfect si sa fie rezistent. Ce fonduri de ten imi recomandati? Sau ce parere aveti despre Infallible de la L'oreal?

3 răspunsuri:
| christina94 a răspuns:

Eu iti recomand fondul de ten de la Vichy. Este fff bun. Mie imi acopera cativa pistrui care imi apar vara. Bafta :* http://3.bp.blogspot.com/......t-Pure.jpg

| Diiiaaa a răspuns:

Fond de ten Extra Lasting ( Avon, 28 lei )

Fond de ten calmant ( Avon, 24 lei )

Superbalanced Makeup ( Clinique, 125 lei )

Giordani Gold (Oriflame, 44 lei)

Affinitone (Maybelline New York, 30 lei)

Pe acestea le-am folosit eu si ti le recomand si tie :*

| skriil a răspuns:

Buna marya.parerea mea despre infallible este una f buna.nU am incercat dar o prietena foloseste.e foarte ok.are efect.L'oreal e o firma foarte buna. Dar eu folosesc pudra mata pentru ten.e foarte ok.muult mai buna pentru mine.Dar cum vrei.eu iti sugerez sa alegi un fond de ten de la avon.Din cand in cand si eu folosesc(f rar pudra mereu). sunt foarte bune.incearca ceva mat care sa catifelez acopere si sa netezeasca.Pwp.