| Gabriela_Ariana_1998 a întrebat:

Ce părere aveți de fond de tenul de la l’oreal, Infallible 24h-matte foundation?
Este bun?
Funda

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| FaraNumePls a răspuns:

Are sor-mea tongue îi stă misto. Recomand happy

| Andreea11989 a răspuns:

Am auzit ca este bun, eu una folosesc de ceva timp fondul de ten de la Paese, poti sa il gasesti aici: https://www.paese.ro/fond-de-ten-145

| Julizz a răspuns:

Mie imi place!
E bun, imi face pielea mata si nici nu se vad porii din zona T.E super fain, eu zic ca merita!

| Ruxxxxxxxxx a răspuns:

Nu l-am incercat, dar tot de la l oreal recomand l oreal true match, are varianta mata si cea „dewy", este full-coverage si se aseaza super pe piele.