| AnOnImUl321123 a întrebat:

As vrea sa imi gasesc propriul stil, la haine ma refer adica la imbracaminte. Cum as aputea sa ma imbrac asa incat sa atrag macar putin privirea celorlalti? Adica no..eu am un stil extrem de simplu, un tricou oarecare, peste un hanorac, blugi si o pereche de papuci de sport (nu chiar de sport, ce port eu mai des sunt casi mercurialele dar nu au crampoane si nu sunt mov sau nu mai stiu eu ce cumoare ci sunt negru cu albastru si alb).
Apropo sunt la liceu in clasa a 10-a in caz ca ajuta cu ceva happy
Astept cat mai multe raspunsuri si cam ce frizuri se poarta acuma? Cu parul scurt?
Astept raspunsuri la ambele intrebari!
FUNDAAAAAAAAAA

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dă o privire aici, www.quick24.ro
Pa, pa.

| mercenaru67 a răspuns:

Pai poti sa mai renunti la hanorac din cand in cand si sa iei o camasa elegante (simpla fara multe chestii pe ea) daca mergi la scoala e ideala alb. si automat renunti la blugi aia normali albastrii poti adopta o culoare mai eleganta negru / maro sau bej depinde de preferinte si in picioare neaparat sa ai pantofi! asa sigur vei atrage atentiawinking parul daca ti-l faci tepi e ok! inca se poartawinking sper ca te-am ajutat tongue