| CHECK a întrebat:

Salut,treaba sta cam asa, am papuci negri cu verde, blugi negri spuneti-mi ce culoare ar trebui sa port la tricou/hanorac ca sa se asorteze.

Răspuns Câştigător
| AcadeaAnonima a răspuns:

Un verde, nuanta papucilor.Bineinteles,ar merge cu negru ( dar arati prea gotic.ca si cum ai merge la inmormantare laughing ), dar ai alb ( dar nu prea pentru ca nu are cu ce sa se asorteze )

3 răspunsuri:
| Panteraa a răspuns:

Negru/alb s-ar asorta cel mai bine. Merge si verde.

| LittleLuciane a răspuns:

Negru sau verde... daca papucii nu au mult verde merge cam orice culoare tricoul sau ce porti

| anoonym a răspuns:

Negru, alb sau verde.depinde cat de mult au papucii verde pe ei... dar eu zic ca cel mai bine ti-ar sta in alb. funda?