| Sarraa97 a întrebat:

As vrea sa imi spuenti cum sa trasez o linie cu creionul pe pleoapa.laughingMi s-a terminat tusul si..am doar creion as vrea ca linie sa fie foarte subtire si sa nu se vada foarte tare.Imi trebuie rapid.

4 răspunsuri:
| ZoZoHeart a răspuns:

Cu creionul conturează-ți partea interioară a pleoapei de jos (habar n-am cus altcumva să-i zic laughing ) iar ca să faci o linie subțire ascute-l foarte bine și ține-l apx. 5 minute în frigider, ca să fi sigură că nu va fi foarte moale și vei putea trasa linia cu exactitate. Succes, fundă?

| Sarraa97 explică (pentru ZoZoHeart):

Da scuze ca nu am spus cu exactitate ma refer la pleoapa de suslaughing

| ZoZoHeart a răspuns (pentru Sarraa97):

laughing oricum mie îmi merge foarte bine trucul ăla ciudat cu frigiderul... big grin laughing

| Sarraa97 explică:

AAA si as vrea sa nu mi se vada alb printr gene sa fie negru.