| Ancutssssa199712 a întrebat:

As vrea sa ma epilez inghinal dar nu la salon, nu stiu cu ce ar fi mai indicat... vreau sa ma ajutati cu ceva cat mai bun deoarece nu as vrea sa ma irit. Dau funda si multumesc tuturor raspunsurilor

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Indiferent cu ce te-ai epila, tot te vei irita putin, pentru ca in zona intima, pielea este mai sensibila.
Eu folosesc benzi depilatoare, ceara sau crema depilatoare de la Farmec.
Ma irit putin, dar imi trece.happy
Cu big-ul sau epilatorul (mai ales) te iriti cel mai rau.happy
Bafta!

| xAmyx a răspuns:

Buna.
Paii ai putea sa te epilezi cu crema depilatoare, cu bic-ul sau cu ceara.
Sper ca te-am ajutat. happy