| xBELLAx a întrebat:

Fetelor,voi cu ce va epilati inghinal? eu ma epilez cu lama si parul creste a2a zi si este foarte aspru si nu stiu ce sa fac, help sad.La salon nu vreau sa merg deoarece sunt foarte pudica.

Răspuns Câştigător
| MeandYou123 a răspuns:

Merg o data la 3 saptamani.Am pielea fina si fara iritatii, plus ca parul pubian s-a rarit foarte mult.

6 răspunsuri:
| AMa19 a răspuns:

Poi parerea mea este ca ar trebui sa te faci cu ceara sau cu epilatorul ceea ce cred ca nu vei suporta asa ceva, deci cel mai bine este cu ceara sau crema epilatoare, dar ai grija ca dupaceea ca te dai cu o crema uleioasa ca sa iti hidrateze pilea, sa nu iti apara vreo iritatiewinking
Sper ca te-am putut ajuta. Succes. Fundita? big grin

| MeandYou123 a răspuns:

Ehh asa eram si eu la inceput, dar la salon e cel mai bine, crede-ma.

| xBELLAx explică (pentru MeandYou123):

Si dupa cat creste? adica, la cat timp mergi pentru urmatoarea sedinta?

| xBELLAx explică (pentru MeandYou123):

Si nu doare? se pune ceara direct sau cum?

| MeandYou123 a răspuns (pentru xBELLAx):

Ma dau dupa aceea cu crema calmanta.

| MeandYou123 a răspuns (pentru xBELLAx):

Merg o data la 3 saptamani.Am pielea fina si fara iritatii, plus ca parul pubian s-a rarit foarte mult.

| floricica1995 a răspuns:

Atunci cand o sa intalnesti un tip misto, o sa-ti treaca, doar nu vrei sa se atinga de par de porc