| swsss a întrebat:

As vrea sa ma vopsesc, dar inca nu ma simt "pregatita" pentru vopsea, asa ca m-am gandit la colorant, dar daca ma vopsesc cu colorant, cand intru in piscina sau fac baie o sa lase culoare?

Răspuns Câştigător
| wwwyyy a răspuns:

Da lasa culoare.Si depinde si de scalp daca poate face fata :* Sper ca ti-am fost de ajutor

4 răspunsuri:
| Classy a răspuns:

Da,o sa lase culoare.

| ElleAhx a răspuns:

Da, lasa culoare. Dar asta doar pana il speli prima data. Dupa aceea o sa mai ramana pe par (bine, nu o sa se vada la fel de puternic) dar macar atunci poti sa fii sigura ca nu mai lasa culoare aproape deloc.

| MariaCristinnaa a răspuns:

Da de la colorant ti se lasa culoare.dar daca vrei poti sa-ti vopsesti doar farfurile cu vopsea happy

| Adynutza3940 a răspuns:

Nu cred, dar sa stiii ca, colorantul s.ar putea sa.ti atace parul