| Deea092 a întrebat:

Am parul negru. Si m-am cam saturat de aceasta culoare. As vrea sa incerc blond dar sunt constienta ca sunt riscuri. M-am gandit sa mi-l decolorez cu blond. Dar o sa iasa un roscat. Iar urmatoarea zi sa mi-l vopsesc cu vopsea de par blond. E o idee buna? Alte metode?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar brunetul e misto, daca nu as fi atat de palida, m-as face si eu sad.

O sa-ti distrugi parul cu decolorantul ala. Mai bine te duci la salon si ceri o parere, pentru ca nu oricine poate trece de la brunet natural la blond, adica nu stiu daca se potriveste cu nuanta tenului tau. Si fa-te acolo, ca sa nu te mai complici.

2 răspunsuri:
| Anonimuserr a răspuns:

Nu cred că e bine să-ți decolorezi părul. De ce ar fi riscuri când te vopești. Pleci la un salon și se ocupă coafezele.ee Știu că dai o poză cu tine esau poți pune pe internet și să vezi cum ți-ar sta.

| Clinketta a răspuns:

Eu nu îți sugerez să îți decolorezi părul, nu o să mai poți recupera niciodată culoarea neagră ca înainte!
Dar poți încerca spreiuri care se ia din mai multe spalari