| MikaMey a întrebat:

As vrea sa ma vopsesc temporar dar nu stiu ce produse as putea folosi.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Antonia922 a răspuns:

Buna! Eu folosesc solutie castelani..pe parul blond iese roz iar pe cel saten roscat, albastru de metin..pe parul blond iese albastru iar pe cel saten iese verde. Culoarea dispare la cateva spalari.
Se gasesc in orice farmacie.
Pa! :*

| letty23 a răspuns:

Eu iti recomand sa te duci la un coafor mai ales daca ai parul inchis la culoare. exista locui unde iti poti face suvite temporare. ei vor sti exact cum si cata culoare sa aplice