| fluturascolorat a întrebat:

As vrea sa stiu ce metode as putea folosi pentru a avea parul mai rezistent si mai matasos. vreau produse cosmetice nu naturale sau ceva de genu.mersi

4 răspunsuri:
| sallysirop a răspuns:

Gresesti, cele cosmetice nu sunt la fel de bune ca cele naturale... dar faci cum vrei.
eu iti recomand masca cu placenta de la kallos. e foarte buna. :* dar sa stii ca ai putea sa incerci si cele naturale tongue.

| Ana_1308 a răspuns:

Foloseste produse naturale. fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Produsele scumpe ca nivea si chestii de genu asta sunt de calitate deci ce e scump e f bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite, iti recomanda gama de ingrijire a parului cu infuzare de ceramide ( aceste ceramide hranesc parul, firul de par contine in mod natural aceste ceramide, lipsa lor duce la un par nesanatos) Satinique de la Amway. Ca sa obtii ceea ce doresti ai nevoie de 3 produse: sampon si balsam hidratant si ser de par ce previne ruperea sau despicarea firului de par.