| camelia1812 a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar un tricou care sa contina toate culorile.de ce? pentru ca ador culorile:X. stiti ceva site cu astfel de tricou?

Răspuns Câştigător
| Aurelia_6050 a răspuns:

Http://www.24shop.ro/prezentareprodus.php?id=4295
Incearca-l pe acesta, mie imi place.

4 răspunsuri:
| arrriadna a răspuns:

Salut. Un imprimeu aplicat pe un tricou uni te ajuta? Poti sa faci tu insati unul si apoi sa il dai la "printat". Daca ai deja un tricou uni te costa 25 ron si gata, ai culorile "la purtator"

| cami_5314 a răspuns:

Ochiul uman poate distinge 10 milioane de nuante, si tu vrei un tricou sa le contina pe toate? Bafta!

| Tzt a răspuns:

Toate culorile nu cred ca vei reusi sa le gasesti pe un tricou dar poti sa incerci pe la redoutte romania, otto, quelle la primele doua sunt destul de scumpe hainele dar sunt ff dragute si colorate... mie una imi plac cum arata desi nu am comandat decat de la quelle si vreau sa spun ca sunt multumita iar calitatea este una foarte buna... spor la cumparaturi!