| Iulian906788 a întrebat:

Aș vrea sa-mi fac pedichiura dar cu oja semipermanenta si sunt baiat.
Dar nu stiu ce or sa zică femeile de la salon.
Și nici nu stiu ce culoare sa mi le fac, voi ce culoare imi recomandați sa-mi fac?

2 răspunsuri:
| FaraNume1245 a răspuns:

Parcă ți le-ai făcut deja. Cel puțin asta spuneai în altă întrebare.

| Atim a răspuns:

Fă-le în ce culoare îți place ție. Poți să te uiți printre ojele din salon și sa vezi ce-ți sare în ochi. Cât despre fetele din salon, ține de educația lor să nu îți spună lucruri răutăcioase. E posibil să fie puțin surprinse, dar nu foarte surprinse. Sunt din ce în ce mai mulți băieți și bărbați care vin la pensat, manichiura și pedichiura. E mai rar să ceară ojă colorată, da na, fiecare face ce vrea cu corpul lui.