| unul1 a întrebat:

As vrea sa-mi las barba sa-mi creasca dar "ma mananca pielea" si mi se irita pielea mai ales pe gat. Aveti ceva sfaturi pentru mine sa ca nu mai ma irit si sa nu mai imi vine sa ma scarpin (nu am barba foarte deasa dar ma inteapa destul de rau)?

5 răspunsuri:
| aumih16 a răspuns:

Oricum mai mare rusinea sa te vaiti parca ai fata femeie ce dumnezeu esti baiat barbat suporta si tu ce vrei asa e la fiecare barbat sau baiat ce vrei toti se mai taie pe toti ii mai ustura nu iti convine atunci fii fata sau femeie dar alea se epileaza nu se barbieresc in schimb dar te ustura si acolo stai linistit

| aumih16 a răspuns:

Oricum din cate stiu nu crema ci after shave-ul ajuta fata sa se vindece dupa usturimi si dupa taiat in general

| raduvlad a răspuns:

Incearca sa iti lasi cioc. Si da-TE cu after shafe!

| unul1 explică (pentru raduvlad):

Ma dau cu after shave dar ma irita barba mai ales pe gat si nu stiu cum sa fac sa nu mai ma irit.

| aumih16 a răspuns (pentru unul1):

Si tu acum baba sufera la frumusete stiai sau nu vrei sa te razi barbieresti asta este treaba te ustura dar simti ca te ustura cand te razi barbieresti sau cand te dai cu after shave ori cu crema poate asta este crema si after shave-ul trebuie sa le schimbi nu sunt bune eficiente pentru tine ti-ar trebui ceva mai de calitate nu doar sa fie ceva simplu nu stiu gilette poate ca asta este cea mai buna marca de barbierit dar costa mult si pachetul intreg e cam la fel vezi tu gasesti solutii doar crezi ca pe TPU te poate ajuta cineva concret sigur ma indoiesc daca nu roaga pe cineva sa te barbiereasca daca ai parinti daca nu du-te la frizer la frizerie dar si acolo sa stii ca costa tunsul barbieritul nu e moca gratis de fapt nimic in lumea asta nu e gratis sa stii totul este pe bani