| DienutzaXMafin a întrebat:

As vrea sa plasez o comanda pe site-ul Victoria's Secret pentru ca am vazut ca fac livrari si in Romania doar ca nu stiu cum se vor desfasura lucrurile, cum platesc, cum se livreaza sau cat ma va costa transportul. Daca ati mai facut comenzi imi puteti explica cum a decurs totul?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Gasesti pe site la ei toate info

https://customerservice.victoriassecret.com/app/answers/list/p/211

legat de plata se face, ca la orice site care livreaza international, exclusiv online cu cardul