| alinaaa92 a întrebat:

As vrea sa slabesc la solduri si la burta...
as vrea o talie frumoasa sa am...+
imi puteti spune cum_?

8 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Mult sport, fara mancaruri nesanatoase, multa apawinking

| Dara a răspuns:

Faci exercitiile astea de 3-4 ori pe saptamana si vei avea rezultate foarte bune. Iti vor lua doar 20 de minute din timpul tau. Ai grija la ce mananci (fara fast-food si alimente care contin grasimi ascunse) si renunta la orice bautura acidulata. http://www.youtube.com/......_play_list

| iuliana21 a răspuns:

Uite eu am slabit f mult in talie ptk seara de seara imi infasuram talia in folie...si dormeam asa... dimineata eram f f transpirata.

| ---droid-kid--- a răspuns:

Sport sport sport

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa incerci sa nu mai mananci atata paine si altele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alergi in fiecare zi cate 8 km si mananci ce vrei si cat poti!

| alexdad16 a răspuns:

De aceeasi parere cu iuliana21