| stefy_8347 a întrebat:

As vrea sa stiu ce ati alege dintre avon, oriflame, metropolitan sa stiu care este buna dintre ele ca dupa parere mea sunt calumea avon dar oriflame n-am incercat in viata mea si as vrea sa-mi spuneti daca sunt bune sau de la metropolitan.

Răspuns Câştigător
| different a răspuns:

Eu comand in fiecare luna de la Avon, si sincer sunt multumita.tongue Chiar daca unele preturi sunt exagerate, sunt multumita.Metropolitan am vazut ca are preturi super mici dar nu am incercat. Oriflame nu mi se pare cinestie ce.happy Acum, alegerea ta!happy

7 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Avon si Oriflame

| nellyneliana a răspuns:

Sunt bunicele de la Metropolitan. Cel imi mult imi plac cele de la Oriflame, dar folosesc si de la Avon, Care cosmetics, Infinity, etc.

| clau25 a răspuns:

Buna parerea mea este ca atat avon, cat si oriflame sunt destul de bune, fiecare are produse diferite, unele bune si altele nu. de la metropolitan nu prea am folosit dar oricum nu sunt asa grozave, chiar daca pretul este mai mic, calitatea nu este aceeasi.
bye

| simf a răspuns:

Incearca produsele gerovital si farmec. ei fac cosmetice profi inainte ca avon sau oriflame sa existe.

| BarBye a răspuns:

Oriflame, dupa parerea mea sunt cele mai bune, si de calitate, eu sunt consultant la oriflame :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metropolitanhappy
1-sunt produse foarte bune
2- sunt mai avantajoase la pret
3- raportul calitate-pret este mult mai ok la metropolitan decat la avon happy

| Anamaria_7214 a răspuns:

Avonhappy