| DoctorG.Medic_legist a întrebat:

Aveti o afacere proprie de genul Avon, Oriflame, Metropolitan, etc? Ce parere aveti, merita sa te implici in asa ceva? Eu sunt coordonator la Metropolitan si preturile sunt destul de bune... dar trebuie sa ai comenzi mari ca sa spui ca te poti descurca cu banii aia(ca adolescent, bani de buzunar).

4 răspunsuri:
| Sabwy a răspuns:

...Eu nu am o afacere proprie pe proprile picioare(inca) dar mama a fost (de aproape 2 ani nu mai e ) redactor sef la ziarul CANCAN...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce anume ar trebui sa faci ca, coordonator Metropolitan? M-ar interesa si pe mine dar nu stiu exact in ce consta insa am mai auzit de asta. daca poti mi-ar placea mai sa-mi oferi mai multe detalii.mersi mult...

| nico1988 a răspuns:

Buna! Sunt lider la Oriflame.Sunt studenta si castig undeva la 10 mil la 3 saptamani cat tine campania. Daca vrei sa vorbim mai multe te astept la nicol_oriflame@yahoo.com.

| Butterfly_4858 a răspuns:

Eu personal nu am o afacere de genul. insa sora mea este reprezentant avon.o ajut si eu cu comenzile.adica duc brosuri pe la scoala la colegele mele si ele fac comenzi destul de mari.au fost luni in care sora mea a avut comanda si de 800-900 RON.parerea mea e ca e destul de avantajos, avand in vedere ca nu e cine stie ce bataie de cap.doar ca e o raspundere in plus ca trebuie sa gestionezi banii bla bla...eu zic ca se merita, luand in condiserare ca fac si eu comenzi la sora mea pe care nu le mai platesc, deoarece ii aduc comenzi mari de la colege.pai...sa imi iasa si mie ceva la afacerea asta!