| Ally a întrebat:

Care este cel mai bun rimel sau cele mai bune (nume si pret)?[avon, oriflame, metropolitan]... Ms!

8 răspunsuri:
| Bernoullie a răspuns:

Avon sunt cele mai buna. Nu incarca si nici no sati cada genele peste 30 de ani.

| Cccccccccccccorina a răspuns:

AVON este cel mai bun.lungeste foarte mult genele si nu le incarca. Sunt foarte multumita de absolut toate rimelurile de la avon inclusiv cel COLORTREND plump out. si este doar 7lei redus iar vreo 15 pretul oficial.happy
Bianca.

| Alina0491 a răspuns:

Si eu folosesc de la avon si sunt chiar ft multumita. a costat in jur de 15 lei

| MrBlueEnergy a răspuns:

Oriflame- 15 ron- imi plac rimelurile cu periuta tare. Cele din par moi parca nu lungesc deloc genele, astea din plastic sunt suuper

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Telescopic mascara, L'OREAL. Nu stiu pret, dar stiu ca-i scump.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca de la lancome, rimmel london sau maybelline new york vibra perfection - e genial love struck mi s-a terminat acum si as vrea sa incerc tot rimmel london las acceleratorhappy

| madda9588 a răspuns:

SpectraLash- Avon. e in jur de 20 de lei. poate mai putin si e foarte bun
winking

| laura_8270 a răspuns:

Eu mi-am cumparat de la avon recent un rimel''super enchant''si pot sa zic ca e foarte rau.ma fac cu el la scoala si pe cand vin acasa, toata sunt neagra pe la ochi.si am dat 16 lei pe el.am zis ca iau mai scump ca poate e mai bun.de unde bun?oh go on.