| SWΔG a întrebat:

As vrea sa stiu si eu ce haine se poarta anul asta.Pt ca la scoala nu am o uniforma stabilita, nu am nici o idee cum sa ma imbrac corect.

Răspuns Câştigător
| Daannaa a răspuns:

Buna! Anul acesta se poarta hainele colorate. mai alesin sezonul de primavara-vara. Combinatii indraznete de culori precum Turcoaz si galben, verde si portocaliu-tangerine.Se poarta si imprimeurile florale. Sper ca te-am ajutat.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| angeldevil_7103 a răspuns:

Eu sincer am un look aparte nu ma imbrac cum se imbraca altii de ex ieri am purtat niste balerini, colanti si o tunica cu o jacheta alba