| SanziiAndry a întrebat:

Trec in clasa a 4 -a si nu prea am idee cu ce sa ma imbrac in a doua zi de scoala [in prima zi ma voi imbraca cu uniforma]... As vrea ceva mai funky. Funda pentru cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Esti destul de mica asa ca eu zic sa nu iesi foarte mult in evidenta dar poti purta in maieu negru simplu apoi peste un tricou de dantela negru transparent cu o perecge de blugi albastri inchis si o pereche de balerini negri, un lantisor de argint si niste bratari maro arata super.

10 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Cum poti sa intrebi asa ceva? iti stie cineva de aici garderoba, stilul, alura?

| Cadillac a răspuns:

Esti nebun treci doar clasa a 4 poti sa te imbraci foarte simplu o pereche de blugi un tricou si adidasi. Daca tu ca treci a 4 iti faci probleme eu ca trec a9 ce sa mai zic?

| Xtadelo a răspuns:

Te imbraci cu... HAINE!

| umbrax a răspuns:

Imbracate cum vrei tu nu intreba lumea

| OskarRM a răspuns:

Cu o pelerină din blană de mangustă cu buline azurii.O poţi asorta cu un colier din excremente de Chinchilla Mare, iar în picioare neapărat să ai o pereche de "adidaşi" de porc.

| anonim_4396 a răspuns (pentru OskarRM):

Doamneeerolling on the floor

| ZuZy123 a răspuns:

Ceva usor si frumos ar fi : un tricou cu o camasa in carouri(camasa descheiata sa se vada tricoul) blugi si tenisi... sper ca ti-am fost de ajutor

| AmintiriDureroase a răspuns:

O pereche de tenisi, o pereche de plugi simpli, un maieu cu spatele gol si pe deasupra o vestaumpic glos sau strugurel si parul impletit coada de peste s-au lasat pe spate. Sper ca te-am ajutat.Succes la scoala!

| biabb a răspuns:

Doamne ce copil.nu te poti imbraca tot in uniforma?

| Andreea5775 a răspuns (pentru biabb):

Poate nu vrea sa se imbrace tot in uniforma. daca ar vrea nu ar mai intreba