| Stefanaaa a întrebat:

As vrea si eu niste site`uri GRATIS pentru editare poze [cu machiaj etc.] Stiu deja picnik si taaz dar astea nu sunt gratis sad. Funda Maree tongue.batting eyelashes

3 răspunsuri:
| Sapphire a răspuns:

Taaz este gratis. Trebuie doar sa iti faci cont. Nu te costa absolut nimic.

| Stefanaaa explică:

Bloguri? Pentru ce bloguri ca nu poti edita poze pe bloguri. Daang.
Si taaz are o chestie si selectezi de la cati dolari. Oricum il folosesc.Si folosesc si picnik ca e super dar vreau si altele happy.

| Scuturici a răspuns:

Poti cauta si tu niste bloguri...astea sunt sigur gratis big grinbig grin