| dedfgv a întrebat:

As vrea si eu o masca care sa-mi faca parul moale(matasos)

funda+vot

5 răspunsuri:
| HurremSultan a răspuns:

Buna.
Mie nu mi-a placut deloc Kallos avea miros nasol de sapun de casa sau clor ceva in genul si nu imi lasa parul moale eu il am foarte degradat iar pentru mine masca de la Elseve (aia portocalie) a facut minuni. La fel de mult imi place balsamul de la herbal esences miroase divin si imi face parul foarte foarte moale nici nu se compara cu porcaria de la kallos care la numele de "masca" ma ashteptam sa fie mult mai hranitoare ca un balsam. Apropo balsamul de la herbal essences e si foarte ieftin si de 2 feluri pentru parul degradat eu le recomand pe ambele.

bibisor apeciez intentzia cu masca de par, eu in general sunt PRO chestii naturale insa in ceea ce priveshte parul, al meu daca nu imi pun o masca sau un balsam BUN nu pot sa bag peria in el, se rupe, sta ca o gramada de paie ceva de groaza. Pe cand cu balsamul sau masca de care v-am spus dupa baie pot chiar sa-mi indrept parul cu feonu si peria si arata super fara sa patzeasca nimic e o diferenta de la cer la pamant in cazul meu.

| Rockărița a răspuns:

Poti cumpara masca de par Placenta.Se gaseste prin magazine.Masca asat iti face parul moale, dar il si descurca.

| Rockărița a răspuns:

Poti cumpara masca de par Placenta.Se gaseste in magazine.

| Andreea_7542 a răspuns:

Incearca de pe www.uleideargan.com uleiul cu 7 uleiuri e super bun si eu ala il folosesc

| miruna_5310 a răspuns:

Ingrediente: un pahar ulei de masline; 3 lingurite de miere; putina lamaie; o lingurita de menta(doar pentru aroma optional); lapte de soia 5 linguri mari! Se amesteca toate se aplica pe parul perfect uscat, astepti 20-30 min si apoi clatesti! usuci si vei avea un par spectaculos si moale! Funda?