| Gummmy a întrebat:

Ma intrebam daca nu stiti vreun mod in care sa imi fac parul sa fie mai moale, mai cu volum si mai matasos. Vre'o masca de par...cevabig grin? Dau Fundahappy

8 răspunsuri:
| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

Buna. E masca cu ulei de ricin.
Il aplici pe par, masezi. il lasi vreo 30 de minute si te clatesti.
Pa, pa.

| xOneTwoThree a răspuns:

Pai il ai cleos.Pentru ca nu te speli mereu. Spala-te odata la 3 zile si o sa il ai normallove struck moalelove struck Cu mult volum.

| stephanny a răspuns:

Placenta de la kallos, si la kallos gasesti diverse masti ff bune.

| mady_7279 a răspuns:

Maska cu ou ...sau balsam cu ou

| Alecsa11 a răspuns:

Cauta pe internet despre tehnica co-wash. Adica conditioner washing. Te speli fara sampon, doar cu balsam de par (fara silicon) si dupa 2 saptamani parul devine mult mai moale si cu mult mai mult volum. (Zici ca-s reclama la sampon laughing)
Am vazut pe multe bloguri si site-uri ca toate fetele erau foarte multumite de tehnica asta si mai ales daca ai parul putin ondulat o sa fie foarte misto dupa. Da un search pe google la co-wash si vezi acolo poate gasesti ceva ok explicat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La Gerovital gasesti cele mai bune produse.happy

| ZeWsSs a răspuns:

pai ca parul sa fie matasos si moale trebuie sa te speli pe cap.de doua ori cu sampon si sa clatesti cu apa calda
mai calda
si ca sa aiba volum e destul de greu
il faci la coafor
sau depinde cum vrei tu volum

| catakriss a răspuns:

Din cate masti de par si balasamuri am folosit, si sunt destul de multe cel mai mult imi place masca de par de la dove intense repair