| MissD a întrebat:

As vrea si eu sa'mi explicati sau sa'i aratati filmulete care sa'mi arate cum as putea sa'mi fac bucle cu placa.

Răspuns Câştigător
| bOom a răspuns:

Http://video.ele.ro/........succese!

6 răspunsuri:
| princess a răspuns:

Aici gasesti tot ce vrei ..cred ca o sa iti fie de ajutor http://www.ghdhair.com/es/goddess-gospels/creation

| princess a răspuns:

Dai clik pe link si apoi dai la video unde scrie rizos glamorosos scrie in spanioala dar cred ca te descurci

| Mony_4137 a răspuns:

Ai incercat sa cauti pe youtube sau trilulilu? Poate gasesti pe acolo cevabig grin

| Beatrice a răspuns:

Eu iti sugerez bigudiurilebig grin

| Geo_4096 a răspuns:

Http://video.ele.ro/......parul.html

Sper sa te ajute:). te pup:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Placa e cea mai potrivita :X eu mi-am facut! iti trebuie doar un spray de par si placa si gata!