| Ella27 a întrebat:

As vrea un fond de ten pana in 40 lei cu acoperire destul de buna pentru ca am pete rosii si as vrea sa le acopere destul de bine si sa tina destul de mult pe fata. Am uitat sa mentionez ca nu as vrea produse de la Avon, Oriflame sau alte porcarii. Multumesc!

3 răspunsuri:
| Ruxandra15 a răspuns:

Rimmel Lasting finish trece puțin de 40 maxim 50 dar daca il gasesti la reducre e 23-25

| Lorde92 a răspuns:

Wake Me Up de la Rimmel London.

| Quicley a răspuns:

Eu am avut un fond de ten spuma de la Essence parca...e în jur de 25 de lei.şi acoperă foarte bine. Ţin sa menţionez ca nu luceste absolut deloc pe fata şi chiar rezista kiss Si au mai apărut acelea de la Gerovital. Sunt cam 13-14 lei în supermarketuri şi miros a zmeură afine piersica... si ni ştiu ce arome mai au..sunt foarte bune