| Lola_6438 a întrebat:

ce fond de ten cu acoperire puternica ati folosit si este bun? Care sa acopere bine imperfectiunile(pete, pistrui) si sa fie de durata? pana in 60 de lei.big grin si care sa se gaseasca la magazine/farmacii etc(nu pe net). Mersi.:*

5 răspunsuri:
| mon@29 a răspuns:

Eu folosesc pe cel de la ladys.ro si e f bun si ieftin. daca tyl doresti contacteazama

| TheOriginalUser:) a răspuns:

De la maxfactorhttp://www.lady4ever.ro/......67076.html

ff bun e 50 lei:)
se gaseste in sephora;)

| mdaria a răspuns:

Uite gasesti aici o lista numai buna pentru ceea ce te intereseaza
http://jorjette.co.cc/cosmetica/fond-de-ten-preturi-2010/
desi indicat ar fi sa nu folosesti fond de ten, pentru ca are in compozitie substante de care tenul tau nu are nevoie, si in contact cu care ar putea aparea diverse efecte negative, dar este decizia ta.

| shadow23 a răspuns:

L'oreal infaiblle e cel mai bun si este vreo 57 ron.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Revlon Colorstay, dar este mai mult de 60 lei, nu stiu exact pretul si din cate stiu este un fond de ten destul de greu, poate avea efectul de masca.