| allysweet98 a întrebat:

Asta e o intrebare pentru fete big grin. Imi puteti recomanda o crema de epilat pentru zona intima care sa nu ma irite. Am incercat cu big-ul si m-am iritat astept pareri va rog!

Răspuns Câştigător
| Lioиeѕѕ a răspuns:

Veet. Are o gama 'sensitive' sau ceva de genu' care nu irita pielea sensibila. Trebuie sa o tii mai mult (pana in 10 min), dar eu sunt mulumita de ea. Acum... roseata apare orice ai folosi, dar dispare in scurt timp.

5 răspunsuri:
| tuGatita a răspuns:

Cineva ti-a spus de veet. de obicei, cremele depilatoare se folosesc pe linia bichinilor atat. si apoi...sa stii ca nici macar veet nu e atat de buna. eu m-am iritat asa de rau incat nu puteam sa port nici pantaloni largi! si cu bic-ul, daca te faci o data pe saptamana, dupa care te dai imediat cu crema de galbenele sansele sa te iriti sunt mult mai slabe.dar.e alegerea ta!

| Farmec a răspuns:

Recomandam crema depilatoare pentru piele sensibila din gama Farmec:http://www.farmec.ro/......a-102.html Dupa aplicarea ei si indepartarea parului recomandam sa ajuti pielea sa isi revina si sa folosesti balsamul dupa epilare:http://www.farmec.ro/produse/corp/balsam-dupa-depilare-106.html

| cynty22 a răspuns:

Incearca produsele de la veet happy

| ManInRed a răspuns:

laughing)))

| AnneMarya17 a răspuns:

Pai poti incerca cremele de epilat de la Avon pentru piele sensibila! sunt foarte bune!