| anonim_4396 a întrebat:

Pentru fete: Care este dupa parerea voastra cea mai buna metoda de epilat in zona intima?

Răspuns Câştigător
| whatevernvm a răspuns:

Cu coasa

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ceara daca n-ai pielea sensibila. Aparatul in rest, dar doare ingrozitor.

| corbulalbrosu a răspuns:

Prietenele mele folosesc crema depilatoare "Weet" imbogatita cu Aloe Vera si vitamina E pentru piele sensibila, si sunt foarte multumite de rezultatele obtinute. Incearca si te vei convinge. Succes!

| corbulalbrosu a răspuns:

Deoarece Aparatul de epilat Veet cu ceara, este un aparat aparut recent pe piata astfel ca nu prea multi stiu de existenta lui si cu atat mai putin de fiabilitatea lui. Deoarece pretul de achizitie este foarte accesibil si relativ mic, chiar daca fiabilitatea nu ar fi punctul lui forte, si in cazul in care va avea o "viata" nu foarte indelungata se amortizeaza in scurt timp. Poti aprecia calitatea epilarii doar folosind produsul. Succes!

| Florentina9210 a răspuns:

Crema depilatoare si trimer-ul cateodata.

| WaterDrop a răspuns:

Orice dar nu ceara pentru ca apar microleziuni care predispun la infectii.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu penseta smug

| GeoCM a răspuns:

Aparatul sau ceara

| GeoCM a răspuns:

Aparatul sau ceara zic eu