| anonim_4396 a întrebat:

Buna:* a comandat cineva de pe site. ul ELF? http://www.eyeslipsface.com.ro/ ...as vrea sa-mi cumpar si eu ceva de aici dar as vrea mai intai o parere, daca produsele sunt bune etc.Si de ex daca vreau sa-mi comand un produs la 8 lei se poate? sau trebuie sa comand de minim x lei? Ms mult:*

2 răspunsuri:
| Bubutita a răspuns:

Produsele de la elf sunt foarte bune.cred ca trebuie facuta o comana de un pret anume...mai bine iti iei din magazinele mari.
Te costa mai putin. sper ca te-am ajutat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca toate informatile le gasesti la ei pe sitewinking