| sweety_2724 a întrebat:

Ati comandat vreodata produse de pe siteul CherryCulture.com? in cat timp vine comanda?

4 răspunsuri:
| sweety_2724 explică:

Comanda o fac prin card. Siteul nu este din Romania, deci ma gandesc ca trebuii sa vina in cel mult o saptamana.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Comanda pe CherryCulture.com, dau eu YM : comenzi.constanta
taxa 25ron/produs, daca dati individual va ajunge mult peste

| cosmingcc a răspuns:

Depinde prin ce comanzi, si unde stai dar in tara ar trebuie sa vina in mai putin de 48 de orewinking

| nyxcosmetics a răspuns:

Daca te intereseaza produsele NYX de pe cherryculture, poti sa le gasesti si aici: http://nyxcosmetics-romania.blogspot.com/2009/11/eyes_20.html